Onair Fm Monitoring Receiver

3,640.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Onair Fm Monitoring Receiver

Radyo Stüdyolarında Vericiden Yayınlanan Yayının Kalitesini Test Etmek Ve Stüdyodaki Personeli, Yayın Kalitesinde Bozulma Olduğunda Veya Verici Arızalandığında Uyarmak İçin Tasarlanmış Profesyonel Bir Cihazdır.

Ön Panelde Bulunan Hoparlörlerden, Kulaklık Takılarak Veya Arka Paneldeki Çıkışlar Miksere Bağlanarak L, R, L+R Kanallar Ayrı Ayrı Dinlenebilir. Bu Sayede Yapılan Yayının Stereo Kalitesi Ve Kanallardan Birindemi Yoksa İkisinde De Mi Sorun Olduğu Anlaşılır.

Psn,Rt,Pty,Af,Pı,Ta,Tp,Eon Gibi Rds Bilgilerini Ekranında Görmek Mümkündür.

Alış Rf Sinyal Seviyesi(Rssı), Sinyal Gürültü Oranı(Snr) Ve Stereo Karıştırma Oranı Lcd Ekranda Görülmektedir. Rf Sinyal Seviyesi Veya Sinyal Gürültü Oranı Kullanıcı Tarafından Ayarlanan Bir Limit Değerin Altına Düştüğünde Hoparlörlerden Alarm Sesi Duyulur. Aynı Zamanda Gpıo Çıkışında Bir Pin Kısadevre Yapılır. Snr De Belli Bir Oranın Altına Düştüğünde Gpıo’Da Bir Pin Kısa Devre Olur. Bu Pinler Bir Lamba Yakmakta Veya Başka Amaçlarla Kullanılabilir. Stüdyolarda Ve Verici İstasyonlarındaki İzleme Odalarında Görevlilerin Verici Gücünün Düşmesi Veya Vericinin Bozulmasını Sesli/Işıklı Alarm İle Anlaması Sağlanır. Gpıo’Da Dinlenen Kanal Ta Ve Tp Gönderiyorsa Pinler Kısa Devre Olur. Bunlar Da Bir Siren Veya Lambaya Bağlanarak O İstasyonun Ta Veya Tp Gönderip Göndermediğini Görmek İçin Kullanılabilir.

87.5-108Mhz Frekans Bandında, Tamamıyla Dijital Software Tanımlı Radyodur.İsteğe Bağlı Olarak Yalnızca Belirli Frekanslarda Çalışması Sağlanabilir.

Arka Panelde Bulunan Rs485 Çıkışı Led’Li Kayan Yazı Panolarına Bağlanabilir Ve Rds’İn Rt Bölümüne Yazılan Text Mesajları, Kayan Yazı Panosundan Geçirilebilmektedir. Bu Uygulama İçin 60X90Mm Ebatlarında Outdoor Uygulamaları İçin Geliştirdiğimiz Bir Cihaz Bulunmaktadır Ve Bu Cihazlara Gönderilen Mesajları Stüdyodan Görmek Mümkün Olmaktadır.

Cihaz 12Vdc İle De Beslenerek Çalışmaktadır.

HDMI Var
Satış Paketleri Standart
Scart Var
Türü Box
USB Yok
Wi-Fi Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.