Aci̇l Uyari Si̇stemli̇ Fm Radyo

1,800.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Aci̇l Uyari Si̇stemli̇ Fm Radyo

COMPANION, 20W gücünde, mükemmel ses kalitesine sahip, AUX girişine telefonunuzu bağlayıp kendi müziklerinizi dinleyebileceğiniz, RDS’li komple dijital bir FM radyodur.

Aslında radyo yayıncıları için geliştirilmiş, onların yayınlarının kalitesini ölçtükleri (sinyal gürültü oranı, stereo karıştırma oranı ve vericiden gelen yayının gücü), vericileri bozulduğunda ve ses kalitesinde bozulma olduğunda alarm veren, çok kullanışlı bir test cihazıdır. Ayrıca dinlenen FM radyo tarafından gönderilen RDS bilgileri (PSN,RT,TA,TP,PTY,AF,PI,CT,EON) ekrandan görülebilmektedir.

RDS kullanan Radyo yayıncılarının, RDS üzerinden gönderdikleri bir komut ile bu radyoyu kendi frekanslarına kilitlemeleri mümkündür. Bunun için TA kullanılmadığı için kanunen de bir mahsuru yoktur.

COMPANION aynı zamanda afet veya acil durumlarda, gece ve gündüz, evde veya iş yerinde insanlara ulaşmak için tasarlanmıştır. Bu özelliği ile yerel radyocular tarafından, kendi bölgesindeki Valilik veya Belediye’lerle işbirliği yaparak, halkı afet veya acil durumlarda uyarmak için kullanılabilir. Devletin yetkili kurumu tarafından bir alarm verilmesi istendiğinde, radyo stüdyosunda bir butona basılır ve otomatik olarak COMPANION kullanan dinleyiciler hangi frekanstaki radyoyu dinliyorlarsa dinlesinler, cihaz alarm gönderen radyo istasyonunun frekansına geçerek yüksek güçlü bir siren sesi ile dinleyiciler uyarılır. Sirenli uyarı ile birlikte cihazın ekranında text mesajları ile alarmın ne olduğu ve ne yapılması gerektiği yazar. Siren, cihaz üzerinde bir tuşa basıldığında durur ve alarmı gönderen Radyo istasyonu dinlenmeye devam eder. Bu durumda dinleyicilere ne yapmaları gerektiği radyodan anlatılır.

Başka bir uygulama alanı ise, Radyo yayıncıları tarafından çeşitli mekanlara veya kişilere hediye edilerek, gerektiğinde bu radyoları, hediye eden radyo yayıncısının frekansına atlatmak mümkündür. Bu sayede, reklam verenlere reklamınız şu kadar kişiye %100 ulaştırılmaktadır demek mümkündür.

Radyo kapalı iken ekranında nem, sıcaklık, saat ve tarihi gösterir. Bu özellikleri ile evde veya işyerinizde konforunuz için gerekli bütün bilgileri göstermektedir.

HDMI Yok
Renk Siyah
Satış Paketleri Standart
Scart Var
Seçenek Yok
Tipi Standart
Türü Box
USB Yok
Wi-Fi Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.