Tefal Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü

743.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Tefal Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü

Tefal Pro Express GV7810 2400 W buhar kazanlı ütü – bordo; sahip olduğu 6.6 yüksek buhar basıncı, son tenoloji Durilium AirGlide Autoclean tabanı ve birbirinden ayrıcalıklı ek özellikleri sayesinde ütüleme işlemlerini sizin için oldukça pratik bir hale getirir. Eğer siz de ütü yaparken saatlerinizi harcamak istemiyor, kısa sürede muhteşem sonuçlar elde edeceğiniz bir ütü hayal ediyorsanız, Tefal Pro Express GV7810 tam tam size göre bir tercih olabilir.

Uzun Ömürlü Teknoloji

Ütünün buhar jeneratörü, hassas kumaşlar için yüksek hassasiyete sahiptir. Buhar kontrolü sağlayabilen özel buhar jeneratörü, ütüleme işlemi sırasında giysi veya ev tekstili gibi ürünlerinize zarar vermez. 

Yüksek buhar basıncı, ütülenen ürünlerin kırışıklığını kısa sürede açabildiği için hem elektrik hem de zaman tasarrufu yapmanızı sağlar.

Buhar jeneratörünün sahip olduğu kireç toplayıcısı, su kullanımından kaynaklanan kireçlenme problemini, kireçleri üzerinde toplayarak en iyi şekilde engeller. Kireç problemi ortadan kalktığında, ütü daha uzun ömürlü olur ve performansı artar. 

Lekelenmeyen ve her daim temiz kalan Durilium Airglide Autoclean özel taban, ütüleme işlemleri sırasında 33% daha fazla kayganlık sağlar. Yüksek taban kayganlığı, ütüyü kumaş üzerinde zorlanmadan hareket ettirmenize yardımcı olur. 

Su tankı, gereken durumlarda ütüleme işlemi devam ederken kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilir. Bu sayede ütüleme işlemine ara vermek zorunda kalmadan su tankı içerisine su ekleyebilirsiniz. 

Yüksek basınçlı buharla gerçekleştirilen ütüleme işlemleri sonrası, ütülenen kumaş üzerindeki bakterilerin %99.99'u yok olur. Tefal Pro Express GV7810 bu özelliği sayesinde her ütüleme işlemi sonrası size maksimum hijyen sağlar.

Teknik Özellikler

 • Buhar Basıncı: 6.6 bar
 • Su Tankı Kapasitesi: 1.6 L
 • Sürekli Buhar: 120 gr/dk
 • Şok Buhar: 430 gr/dk
 • Taban: Durilium 
 • Otomatik Kapanma : Var
 • Kireç Önleme : Var
 • Doğru Kullanım Üstün Performans

  Kullanma kılavuzunda yazılı olan kullanım ve bakım talimatları göz önüne alındığında, ütü maksimum bir performans sergiler. Kullanım kılavuzu ve garanti belgesi cihaz kutusu içerisindedir.

  Yenilikçi Teknoloji

  Tüketici ihtiyaçlarını olabilecek en iyi şekilde analiz ederek hayatı kolaylaştıran teknolojiler sunan Tefal, araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermektedir. Yeniliğe önem veren ve yeni teknolojileri adım adım takip eden kuruluş, sektördeki varlığını  başarılarıyla adından söz ettirerek tam tam 70 yıldır sürdürmektedir.

    Pro Express tek tuşla mükemmel performans sağlarken üstün buhar gücü ve ekstra özellikleriyle ütüleme ihtiyaçlarını karşılar. Bu kullanımı kolay yüksek buhar gücündeki ütü kıyafetlerinize ihtiyaç duyduğu özeni gösterir. Tefal’in üstün buhar jeneratörü en uygun buhar gücünü ve sıcaklığı sağlarken tek tuşlam kusursuz sonuçlar verir. Üstün özellikleri sayesinde zahmetsiz ütüleme seansları sağlar. İleri teknolojili kireç toplayıcısı uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Kilit sistemi kolay taşıma ve saklama imkanı sunar. Durilium AirGlide Autoclean taban sıradışı bir kayganlık sunar, bununla birlikte otomatik kapanma sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

 • Taban Türü: Durilium Airglide Autoclean
 • Buhar Basıncı: 6,6 bar
 • Sürekli Buhar Gücü: 120 g/dk
 • Turbo Buhar Gücü: 480 g/dk
 • Anti-Kireç Sistemi: Var
 • Su Kapasitesi: 1,6 lt
 • Eko Modu: Var
 • Yüksek Hassasiyet

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü Profesyonel Tefal buhar jeneratörü sayesinde yüksek hassasiyetli buhar kontrolü, mükemmel sonuçlar ve olağanüstü kumaş hassasiyeti.

   Zaman Tasarrufu

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü Yüksek buhar gücü sayesinde daha kolay ütüleme ve zaman tasarrufu.

   Çok Güçlü

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü En inatçı kırışıklıkları bile yok eden şok buhar gücü.

   Kolay & Verimli Kireç Giderme Çözümü

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü Kireç toplayıcısı, buhar kazanındanki kireçleri kolayca toplayarak cihazınızın uzun ömürlü kullanımını ve performansını garantiler.

   Durilium Airglide Autoclean Taban: 33% Daha Kaygan

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü Yeni Durilim Airglide teknolojisi Tefal’in en iyi tabanı olarak hızlı ve zahmetsiz ütüleme seansları sunar. Aynı zamanda ideal buhar dağılımı sayesinde verimli ütüleme sağlar. Tefal’in Autoclean kaplaması sayesinde taban temiz, lekesiz kalır bu sayede uzun ömürlü kullanılır.

   Kolay ve Güvenli Taşıma

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü Kilit sistemi sayesinde kolay ve güvenli bir şekilde taşıma ve saklama imkanı.

   Pratik

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü Ütüleme seansı süresince doldurulabilir, çıkarılabilir su tankı.

   Akıllı

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü Akıllı saklama sistemi sayesinde buhar kablosu ürünün etrafında dolanıp saklanır.

   Hijyen

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü 99,99%’a kadar bakterileri yok eder: sıcaklık ve buharın bir araya gelmesiyle yüksek basınçlı buhar kazanlı ütünüz kıyafetlerdeki bakterileri 99,99%’a kadar yok eder.

   Onarılabilir Ürün

  Pro Express GV7810 Buhar Jeneratörü Kolay onarılacak şekilde tasarlanmıştır 10Y+ için düşük bedelli, hızlı yedek parça teslimi Dünya genelinde 6500 onarım merkezi.

   

   

  Buhar Basıncı (bar) 6.6
  Damlama Önleme Yok
  Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
  Kablo Uzunluğu 2 m
  Kireç Önleme Var
  Otomatik Kapanma Var
  Su Tankı Kapasitesi (L) 1.6
  Sürekli Buhar gr/dk 120
  Şok Buhar gr/dk 430
  Taban Durilium
  Ürün Rengi Bordo
  Watt 2400
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 24
  Yurt Dışı Satış Yok

  Taksit Seçenekleri

  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -

  Diğer Kartlar

  Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.