Tefal Gv9570 Pro Express Ultimate Pro 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

1,170.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Tefal Gv9570 Pro Express Ultimate Pro 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

Tefal Pro Express ultimate Gv9570 ütü yeni ve üstün performanslı teknolojileri ile dikkat çekiyor. Yüksek basınçlı buhar jeneratörü, yüksek verimli ütüleme için yeni kazan teknolojisi sunan Tefal Pro Express ultimate Gv9570 ütü, üstün teknik özellikleri ile fark yaratıyor.

 Tefal Pro Express Ultimate Gv9570 Teknik Özellikleri

 • Güç: 2600 W
 • Buhar Gücü: 160 G/Min
 • Buhar Artışı: 550 G/Min
 • Buhar Basıncı: 7.8 Bar
 • Dikey Buhar: Evet
 • Isıtma Zamanı: 2 dakika
 • Ütü Tabanı Teknolojisi: Durilium
 • Hassasiyet Türü: Evet
 • Sürekli Buhar Yayılımı: Ön, Yan
 • Konforlu Sap: Evet
 • Stabil Dinlenme Tepesi: Evet
 • Su Deposu Kapasitesi: 1.9 lt
 • Su Tankı: Kaldırılabilir
 • Boş Depo Detektörü: Evet
 • Sürekli Dolum: Evet
 • Damlatmaz: Evet
 • Otomatik Kapama: Evet
 •  Tefal Pro Express Ultimate Gv9570 Kullanım Özellikleri

 • 7,5 bar yüksek basınçlı buhar, daha hızlı, daha kolay ütüleme ve kusursuz sonuçlar için güçlü bir 140 gr / dk kesintisiz buhar sağlarken, 500 gr / dk buhar artışı ağır kırışıklıkların hafif çalışmasını sağlıyor. Bu olağanüstü buhar gücü, giysilerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için özel çift koruma ile birleşiyor. 
 • Koruma sistemi, lekeleri önlemek için su damlacıklarını buhar haline getiriyor, ölçek toplayıcı ise uzun süreli buhar performansını korumak için 10 kat daha fazla parçacık yakalıyor.  
 • Tefal Pro Express ultimate inanılmaz derecede rahat kullanım sunuyor.
 • Ultra-ince durilium hava süzgecine sahip otomatik temiz taban, size %33 daha fazla kayma sağlıyor.
 •  Zahmetsiz yüksek verimli ütüleme için optimum buhar difüzyonu sunan katalitik kaplama, uzun süre leke tutmuyor. Akıllı teknoloji, mükemmel ütüleme sonuçlarına ulaşmayı kolaylaştırıyor.
 • Sezgisel ana kontrol panelindeki beş ayar, her biri için en uygun buhar ve sıcaklık dengesini sağlıyor.
 • Ayrıca herhangi bir zamanda tekrar doldurulabilen ve 3,5 saate kadar ütü olanağı sunan XL 1.9 lt sökülebilir su haznesi ve güvenlik için kolay taşıma kilidi bulunuyor.
 • Sıcaklık ve buhar basıncı ile tüm ütülenebilir kumaş ve giysilerdeki bakterilerin %99,99'una kadar öldürücü sonuçlar üretiyor.
 • 60 Yıldır Kalitenin Öncüsü Tefal

  Tefal 60 yıldır, günlük hayatınızdaki en özel anları paylaşmak için size eşlik ediyor. Yaşamınızı kolaylaştıracak yeni çözümler sağlamak için sürekli olarak çalışmaya devam eden Tefal, öncü ürünleri ile tüketicilerin ihtiyaçlarını daha oluşmadan cevaplıyor. 

   

  Daha Güçlüsü Yok  Pro Express Ultimate Yüksek Basınçlı Buhar Kazanlı Ütü Kusursuz Buhar Gücü İle Mükemmel Sonuçlar Sunar. Yeni Yüksek Basınçlı Kazan Teknolojisine Sahip Bu Ütü Profesyonel Düzeyde Verimlilik Sunar, Kolay Kullanımlı Kontrol Paneli Performansı Parmaklarınızın Ucuna Getirir Ve Tefal’E Özel İkili Koruma Sistemi Kumaşlarınızın En İyi Şekilde Görünmesini Sağlar. 
  Mükemmel Ütüleme İçin Profesyonel Verim Sunan Buhar Kazanlı Ütü  
  En Zorlu Kumaş Çeşitlerinde Dahi Olağanüstü Sonuçlar Sunan Pro Express Ultimate Buhar Kazanlı Ütü İle Profesyonel Verim Avucunuzun İçinde. Bu Kolay Kullanımlı Yüksek Basınçlı Buhar Kazanlı Ütü , Yeni Yüksek Basınçlı Kazanı İle 160G/D Sürekli Buhar Çıkışı Ve 550G/D Gücünde Şok Buhar Özelliklerini Bir Araya Getirerek En İnatçı Kırışıklıkları Dahi Giderir, Ütüleme Süresini Kısaltır Ve Verimliliği Doruğa Taşır. Rahatınız İçin Ütünün Sapına Yerleştirilmiş Olan Kolay Kullanımlı Yeni Direct Control Paneli, Farklı Kumaş Türleri Arasında Geçiş Ayarlarını Yaparken Zaman Kazanmanızı Sağlar. Kumaşlarınızı Lekesiz Tutan Damlama Önleyici Protect System Ve Uzun Ömürlü Performansı Garanti Altına Alan Anti-Kireç Sistemini Bir Araya Getiren Özel İkili Koruma Sistemi Sayesinde Ütü Yaparken İçiniz Rahat Eder. Pro Express Ultimate Buhar Kazanlı Ütü Çok Sayıda Gelişmiş Özellik Sunar, Yüksek Basınçlı Buharın Verdiği Güçle Mükemmel Verim Sağlar. 
  Profesyonel Verim
  Mükemmel Sonuçlar İçin En İyi Buhar Gücü. Yeni Yüksek Basınçlı Kazan Teknolojisi Profesyonel Standartta Kusursuz Sonuçlar Sunar.
  Zaman Tasarrufu
  Yüksek Basınçlı Buhar, Profesyonel Verim İçin Kumaşa Nüfus Eder Ve Ütüleme Süresini Kısaltır. 
  Sterilizasyon
  Bakterilerin %99.99’Unu Öldürür : Yüksek Basınçlı Buhar Jeneratörlü Ütünüz, Sıcaklık Ve Buhar Gücü Kombinasyonu Sayesinde Ütülenebilir Kumaşlardaki Bakterileri %99.99’A Varan Oranda Öldürür.
  Kolay Ve Güvenli Taşıma
  Güvenli Kilit Sistemi Kolay Ve Güvenli Taşıma Ve Saklama Sağlar. Kolay Çıkarılabilir Su Haznesi
  Çıkarılabilir Su Haznesi Ütüleme Esnasında Dilenen Anda Yeniden Doldurulabilir. 
  Durilium Airglide Autoclean Ekstra İnce Taban
  Yeni Durilium Airglide Technology %33 Daha Kaygan Yüzeyiyle Tefal’İn Şimdiye Kadar Yarattığı En İyi Kayganlığı Sağlar, Uzun Ömürlü Performans Sunar.
  Kolay Kullanımlı Kontrol Paneli Parmaklarınızın Ucunda
  Kumaş Türleri Arasında Rahat Geçiş Yapabilmeniz İçin Sapa Yerleştirilmiş Olan Yeni Ve Şık Direct Panel İle Ayarları Tek Bir Düğmeyle Değiştirebilirsiniz. Dört Adet Elektronik Ön Ayarlı Hafıza, Her Kumaş İçin Mükemmel Buhar Ve Sıcaklık Kombinasyonunu Garanti Altına Alır.
  Kumaşlarınıza Hak Ettikleri İlgiyi Gösterir
  Özel İkili Koruma İle Mükemmel Huzur: Protect System Su Damlalarını Ve Sızıntıları Buhara Dönüştürerek Lekeleri Önler, Kireç Toplayıcı İse Kireçten Kolaylıkla Kurtulmanızı Sağlar. 
  Mükemmel Sonuçlar
  Üstün Buhar Teknolojisi, Her Seferinde Mükemmel Sonuçlar Ve Kolay Kırışıklık Giderme Sağlayan 180G/Dakika Gücünde Olağanüstü Bir Sürekli Buhar Çıkışı İçin Su Alımını Optimize Eder. 
  Güçlü Buhar Püskürtme
  En İnatçı Kırışıklıkları Dahi Gideren Ve Kalın Kumaşlar İçin İdeal Olan Yoğun Buhar Püskürtme Özelliği.
  Özellikler:
  ·         Güç:2600 W ·         Buhar Gücü:160 G/Min ·         Buhar Artışı:550 G/Min ·         Yüksek Basınçlı Kaynama ·         Buhar Basıncı:7.8 Bar·         Dikey Buhar:Evet ·         Isıtma Zamanı:2 dakika·         Ütü Tabanı Teknolojisi:Durilium ·         Hassasiyet Türü:Evet ·         Sürekli Buhar Yayılımı:Ön, Yan ·         Konforlu Sap:Evet ·         Stabil Dinlenme Tepesi:Evet ·         Su Deposu Kapasitesi:1.9 L ·         Su Tankı:Kaldırılabilir ·         Boş Depo Detektörü:Evet ·         Sürekli Dolum:Evet·         Damlatmaz:Evet ·         Otomatik Kapama:Evet ·         Ekonomik Mod:Evet Güçlü ·         Kablo Sarıcı:1.7 M ·         Kablo Depolama:Güç Kablosu Ve Buhar Kablosu Kitleme Sistemi:Evet ·         Anti Ölçek Fonksiyonu:Durulama Sistemi ·         Ölçek Toplayıcı:Evet ·         Ölçek Alarmı:Evet

   

  Buhar Basıncı (bar) 7.8
  Otomatik Kapanma Var
  Sürekli Buhar gr/dk 160
  Taban AirGlide
  Ürün Rengi Beyaz
  Watt 2600
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 24
  Yurt Dışı Satış Yok

  Taksit Seçenekleri

  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -

  Diğer Kartlar

  Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.