Polti Vaporella Silence Friendly 8.85 5,5 Bar Kazanlı Ütü

2,712.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Polti Vaporella Silence Friendly 8.85 5,5 Bar Kazanlı Ütü

‌Polti ‌Vaporella ‌Silence ‌Friendly ‌ACEGZ568 2050 W buhar kazanlı ütü – kırmızı / beyaz, tükenmeyen buhar gücüyle, kuru ve güçlü nitelikte ütüleme kalitesi arayan ev kullanıcıları için ideal teknik özellikler taşıyor.

Güçlü Buhar Jeneratörü ve Çizilmeyen Seramik Taban

 • Buhar tabanı 5.5 bar performansıyla kumaşlara güçlü bir buhar basıncı uygularken, çizilmeye karşı dayanıklı seramik tabanın kaygan yüzeyi, hızlı ve kaliteli ütüleme sunuyor.
 • Su seviyesini görülebilir kılan şeffaf su haznesi gerektiği anda, su takviyesi imkanı veriyor.
 • ‌Vaporella tabanın uç kısmında konumlanan buhar delikleri, taşıdıkları yoğun buhar çıkış kapasitesiyle kırışıklıkları kolaylıkla yok ediyor.
 • Kazan içerisinde yer alan buhar jeneratörü, ütünün püskürtme kapasitesini destekleyerek, buharın dokulara güçlü bir basınçla ve hızla nüfuz etmesini sağlıyor.
 • Güçlü Teknik Performans

  ‌Polti ‌Vaporella ‌Silence ‌Friendly ‌ACEGZ568 2050 W buhar kazanlı ütü, güçlü performansını destekleyen teknik özellikler taşıyor.

 • Taban: Seramik
 • Gücü: 2050 W
 • Sürekli Buhar / Şok Buhar ‌(gr/‌dk): Evet / 160 g /‌dk
 • Su Doldurma Kapasitesi: 1.2 L
 • Kireç Önleyici Sistem: Kazana Erişim
 • Çalışma Süresi: Sınırsız
 • Isınma Süresi ‌(‌dk): 3 ‌dk
 • Hemen Kullanıma Hazır

  Kullanıma hazır bir şekilde gelen ürün kutusu içinden; ‌Polti ‌Vaporella ‌Silence ‌Friendl ütü, buhar tankı, altıgen anahtar, huni, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler çıkıyor.

  Deterjansız Temizlikle Gelen Devrimsel Yenilik

  1978’de İtalya’da kurulan ‌‌Polti, buharlı temizlik makinesi ile deterjan kullanmadan da temizliğin mümkün olduğunu kanıtlayan ilk firma olarak biliniyor. Marka buhar kazanlı ütülerin yanı sıra ütü masaları, sanayi tipi vakumlu ve buharlı ütüler ile ‌espresso makineleri üretiyor.

  Pratik Kullanım ve Güçlü Ütüleme Kapasitesi

  Önceki modellere göre daha sessiz çalışma becerisine sahip olan ütü, kolay temizlenebilen ve su doldurulan kazanıyla pratik kullanım sunuyor. Üç dakika içerisinde ısınarak kullanıma hazır hale gelen ‌Polti ‌Vaporella ‌Silence ‌Friendly ‌ACEGZ568 2050 W buhar kazanlı ütü modelinin işlevsel fonksiyonlarından yararlanmak için hemen bir tane satın alabilirsiniz. 

  Sınırsız Çalışma süresine sahip Kazanlı Buharlı Ütü Steam: Rahat ütüleme

  Vaporella Silence Friendly 8.85 Kazanlı buharlı ütü, sınırsız buhar gücü ile kuru ve güçlü bir ütü deneyimi sunar. Seramik kaplamaya sahip buhar tabanı 5.5 bar buhar basıncı kumaşların dokularına nüfuz eder. Kumaşların üzerinden kayıp gider sonuç olarak hızlı ve kaliteli ütüleme imkanı sunar. Şeffaf su haznesi su seviyesini gözle mleyebilir ütü yapmayı kesintiye uğratmadan daha hızlı şekilde işinizi bitirirsiniz! Sınırsız kullanım süresine sahip buhar jeneratörü 5,5 bar buhar basıncı seramik taban 3 dakikada hızlı ısınma ayarlanabilir buhar ayarı su seviyesini gösteren su haznesi ve İtalyan Kalites ile muhteşem ütüyle tanışacaksınız!

   

  Buhar Basıncı (bar) 5.5
  Damlama Önleme Yok
  Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
  Kireç Önleme Var
  Otomatik Kapanma Var
  Su Tankı Kapasitesi (L) 1.2
  Sürekli Buhar gr/dk 160
  Taban Alüminyum
  Ürün Rengi Kırmızı
  Watt 2050
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 24
  Yurt Dışı Satış Yok

  Taksit Seçenekleri

  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -

  Diğer Kartlar

  Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.