Philips Akıllı Elite GC9630/20-GC9630/25 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz 6.7 Bar Otomatik Kapanma ve Dikey Ütüleme Özellikli Buhar Kazanlı Ütü

1,216.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Philips Akıllı Elite GC9630/20-GC9630/25 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz 6.7 Bar Otomatik Kapanma ve Dikey Ütüleme Özellikli Buhar Kazanlı Ütü

Philips Akıllı Elite GC9630/20-GC9630/25 2400 W Buhar Kazanlı Ütü – Siyah, T-IonicGlide tabanı ve ultra sessiz güçlü buhar performansı ile beklentilerin üzerine çıkıyor. 6.7 Bar buhar basıncı ile çalışan ütünün 2400 W ısınma gücüne karşılık devreye giren otomatik kapanma özelliği ise enerji tasarrufu sağlıyor. 

Akıllı Teknolojiler ile Ultra Sessiz ve Hızlı Performans 

 • 2400 W ısınma gücü ile çalışan ütü, 2 dakika içerisinde hazır oluyor. 6.7 Bar buhar basınç gücü bulunan Philips, dakikada kesintisiz 135 gram buhar püskürtüyor. Şok buhar performansı dakikada 470 grama çıkan ütünün geniş su haznesi ise 1.8 litre su alıyor. 
 • Easy De-Calc Plus kireç önleme sistemi bulunan ürün, musluk suyuyla bile kullanılabiliyor. Kireci önleyen ütü, bakım zamanını ise sesli ve ışıklı uyarı ile haber veriyor.
 • Tabanı ile birlikte 5.1 kg ağırlığında olan yeni Philips ütünün ağırlığı ise sadece 0.8 kg tutuyor. Ultra hafif ütünün T-Ionic Glide tabanı ise en kalın ve zor kumaşlarda bile kayarak hareket ediyor.
 • Kırışıklıklara derinlemesine nüfuz eden buhar kapasitesi OptimalTemp teknolojisi ile en etkin sonuçlar alınıyor. Her kumaşın dilinden anlayan ütü, yanmazlık garantisi ile dikkat çekiyor.
 • Dikey buhar püskürtme özelliği olan ütü, perdeleri hem ütülüyor hem de havalandırıyor. 
 • Teknik Özellikler 

  Güçlü özelliklere sahip ütünün teknik özellikleri kullanıcılardan tam not alıyor.

  Buhar Basıncı (bar): 6.7

  Kablo Uzunluğu (m): 1,8

  Kireç Önleme: Var

  Otomatik Kapanma: Var

  Su Tankı Kapasitesi (L): 1.8

  Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr/dk) :135 / 470

  Taban: T-ionic Glide

  Gücü: 2400 W

  Philips Hakkında

  Hollanda menşeli elektronik devi Philips, 1896 dan bu yana üretim yapıyor. 7 kıtada ürünleri satılan markanın yenilikçi teknolojileri ve uzun ömürlü dayanıklı cihazları kullanıcılardan tam not alıyor.

  Kutu İçeriği

  1.8 metre kablosu ve 1.8 litrelik buhar kazanı ile birlikte gelen ürünün kutusu içerisinde; kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve su kabı bulunuyor.

  Philips Akıllı Elite Buhar kazanlı ütü
  GC9630/20 En hızlı ütüleme için en güçlü buhar* Ultra rahat ütüleme ve Sessiz buhar teknolojisi

  Akıllı Ütü Elite Silence, Philips’in Sessiz buhar teknolojisine sahip; sessiz ancak ultra güçlü en iyi buhar kazanlı ütüsüdür. Kottan ipek kumaşlara tüm giysileri sıcaklık ayarı yapmadan ütüleyin. Ütülenebilir tüm giysilerde yanma riski yaratmadığı garanti edilir.

  Kolay ütüleme, sıcaklık ayarı gerektirmez

 • • En hızlı ütüleme sonuçları için en güçlü buhar*
 • • Sıcaklık ayarı gerekmeden kottan ipekli kuma?lara kadar tüm kuma?ları ütüleyin
 • • Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz
 • • Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı
 • Hızlı ve güçlü ütüleme

 • • 6,7’ye varan bar basıncı
 • • Hafif olan bu ütü ile ütü yapmak daha kolay ve daha rahat
 • • En iyi kayma performansı sunan tabanımız
 • • Musluk suyu ile kullanılabilir; ütüleme sırasında istediğiniz zaman yeniden doldurun
 • • Güvenli otomatik kapanma özelliği cihazı otomatik olarak kapatır
 • • Cihazınızın ömrünü uzatmak için etkin ve kolay bir ?ekilde kirecini çözün
 • • ECO modu ile enerji tasarrufu
 • *Aralık 2014’te en çok satan 10 buhar kazanlı ütüyle, ütü ağırlığı ve buhar hızı (standart IEC60311) bakımından kıyaslanarak test edilmi?tir.       Özellikler Cihazınızın ömrünü uzatmak için etkin ve kolay bir şekilde kirecini çözün

  Ultra uzun ömürlü buhar performansı: Philips’in özel ve ideal olarak konumlandırılmış Daha Kolay Kireç Giderme özelliği kireç birikimini önlemek ve buhar kazanlı ütünüzün ömrünü uzatmak için ideal çözümü sunar. Ütünüz, temizleme zamanını ışık ve ses ile size hatırlatır. Cihaz soğukken Kolay Kireç Giderme düğmesini açın ve kirli suyu ve kireci bir kabın içine alın.

  ECO modu ile enerji tasarrufu

  ECO modu kullanarak daha az buhar ile ütüleme sonuçlarından taviz vermeden enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Daha hızlı ütüleme için daha fazla buhar üreten Turbo moda geçin.

    Hafif olan bu ütü ile ütü yapmak daha kolay ve daha rahat

  Buhar kazanlı ütünüz ideal ağırlıktadır. Son derece hafiftir ve kullanımı rahattır. Giysilerinizin üzerinde kolayca kayar, en zor kırışıklıkları bile anında açar ve bileğinizdeki basıncı azaltır. Ayrıca dikey buhar püskürtme oldukça kolay ve etkilidir. Artık ceketler, elbiseler gibi hassas kumaşların ve hatta ütülemesi zor olan pileli, süslemeli, düğmeli vb. giysilerin kırışıklıklarını rahat ve etkili bir şekilde dikey olarak açabilirsiniz.

    Musluk suyu ile kullanılabilir; ütüleme sırasında istediğiniz zaman yeniden doldurun

  Buhar kazanlı ütünüz musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ütüleme sırasında haznedeki su bittiğinde beklemeden veya cihazı kapatmak zorunda kalmadan hazneyi kolayca doldurabilirsiniz.

    Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz

  Philips yenilikçi Akıllı Çip teknolojisinin ütülenebilir kumaşlarda yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Ütünüzü ütüleme sırasında ütü istasyonuna geri koymanız gerekmez. Sıcak ütü tabanını ek altlık aksesuarı olmadan doğrudan giysilerin ya da pamuk ütü masası kılıfının üzerine bırakabilirsiniz. Ütülenebilir giysilerinize ya da ütü masasına zarar vermez. Bu sayede az bilek gücüyle çok daha kolay ütü yapabilirsiniz.

    Güvenli otomatik kapanma özelliği cihazı otomatik olarak kapatır

  Güvenli otomatik kapanma özelliği sayesinde 10 dakika boyunca kullanılmayan cihaz enerji tasarrufu için otomatik olarak kapanır.

  Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı

  Bu ütü mükemmel ütüleme performansı bakımından DWI, IWTO, Woolmark gibi bağımsız tekstil uzmanı kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Woolmark Giysi Bakım programı, tüketicilerin The Woolmark Company tarafından yünlü ürünlerde kullanımı onaylanan kaliteli ürünleri ayırt edebilmesine olanak sağlar. Akıllı Çip teknolojisi sayesinde Philips, şimdiye kadar Woolmark Gold standardını almaya layık görülen tek markadır. Woolmark tarafından onaylanan giysi bakım ürünlerinin tüm yünlü kumaşlarda kullanıma uygun olduğuna emin olabilirsiniz.

    En iyi kayma performansı sunan tabanımız

  Entegre titanyum oksit katmanlı, en iyi kayma performansı sunan ve çizilmelere karşı dayanıklı 5 yıldızlı tabanımız

    6,7’ye varan bar basıncı

  Buhar ne kadar fazla olursa ütüleme işlemi o kadar hızlı şekilde tamamlanabilir. Kesintisiz üretilen buhar gücü kumaşlara derinlemesine nüfuz ederek ütü işini hızlandırır ve daha etkili kılar. Buhar gücü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilir.

    En hızlı ütü sonuçları için en güçlü buhar*

  Yenilikçi buhar motoru ultra güçlü buhar üretir ve kumaşlara derinlemesine nüfuz ederek ütü işini hızlandırır ve daha etkili kılar. Buhar gücü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilir.

  Sıcaklık ayarı gerekmeden kottan ipekli kumaşlara kadar tüm kumaşları ütüleyin

  Artık kottan ipekli kumaşlara tüm giysileri sıcaklık ayarı yapmadan ütüleyebilirsiniz. Ütülenebilir tüm kumaşlarda yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Hassas bir şekilde taban sıcaklığını kontrol eden 1) Gelişmiş Akıllı Kontrol İşlemcisi devrim niteliğinde bir teknolojidir, daha güçlü ve sürekli buhar akışı sağlayan 2) Ultra Güçlü Çok Bölmeli Siklonik buhar motoru daha güçlü ve sürekli buhar sağlar ve ultra hafif ütü, ütüleme işlemini kolaylaştırır ve hızlandırır.

    Sık Sorulan Sorular Cihaz üzerinde farklı bir gösterge ışığı var. Bu ışık neyi ifade ediyor?

   

 • 1. ECO düğmesi, Yeşil ışık gösterir: Ütüleme sırasında enerji tasarrufu yapmak için ECO ayarını kullanabilirsiniz, ancak kumaşınızı ütülemek için hala yeterince buhar vardır. "Optimum Sıcaklık" ayarına dönmek için ECO düğmesine tekrar basın.
 • 2. Güvenli otomatik kapanma ışığı olan açma/kapama düğmesi ve TURBO ayarı, Mavi ışık gösterir: Cihaz üzerindeki güç açık ışığı, mavi rengi ifade eder. Işık TURBO moduna beyaza dönene kadar açma/kapama düğmesine basın ve düğmeyi 2 saniye boyunca basılı tutun. Açma/kapama düğmesindeki beyaz TURBO ışığı, ütünün TURBO ayarına kadar ısındığını belirtmek için yanıp sönmeye başlar. Bu, yaklaşık 2 dakika sürer.
 • 3. Su haznesi boş ışığı, Sarı ışık gösterir: su haznesi su doldurulması gerektiğini gösterir.
 • 4. EASY DE-CALC ışığı, Sarı ışık gösterir: EASY DE-CALC ışığı, yaklaşık bir ay veya 10 ütüleme seansı sonrasında yanıp sönerek ve uyarı sesi çıkararak cihazın kirecinin temizlenmesi gerektiğini belirtir.
 • 5. "Ütü hazır" ışığı, Mavi ışık gösterir: "Ütü hazır" ışığı, cihazın ısınmakta olduğunu belirtmek için yanıp sönmeye başlar. Cihaz kullanıma hazır olduğunda, "ütü hazır" ışığı ve güç açık ışığı yanıp sönmeyi bırakır ve sürekli olarak yanar. Ayrıca, kısa bir uyarı sesi duyarsınız.
 •  

  Tabandan su damlaları gelirse ne yapmalıyım?

  Hortumda kalan buhar soğuyor ve yoğunlaşarak su haline geliyor. Bu da tabandan su damlalarının gelmesine sebep olur. Ütüyü giysiden uzağa tutun ve buhar üretmesi için birkaç saniye bekleyin. Tüketicinin buhar kazanlı ütü için ütü masası almasını veya buharın kendisi yoğunlaştığında ek katman eklemesini öneririz. Not: Cihazınız musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Suyun sert olduğu bir bölgede yaşıyorsanız hızlı kireç oluşumu görülebilir. Bu nedenle, cihazınızın kullanım ömrünü uzatmak için saf veya demineralize su kullanmanız önerilir. Suyun damlamasına ve kahverengi lekelere sebep olabileceğinden ve cihazınıza zarar verebileceğinden su haznenize parfüm, kurutma makinesinde biriken su, sirke, işlenmiş su, kola, kireç çözücü maddeler, ütülemeye yardımcı ürünler, kimyasal olarak kireçten arındırılmış su veya başka kimyasallar eklemeyin.

    Buhar kazanlı ütü, pompalama sesi çıkarıyor. Ne yapmalıyım?

  Pompa, tabanın içindeki brülörü dolduruyordur. Bu durum normaldir. Pompalama sesi hiç durmadan devam ediyorsa buhar kazanlı ütüyü kapatın ve fişini prizden çekin. Yetkili Philips servis merkezine başvurun.

  Bu cihaz dikey buharlama yapabilir mi?

  Evet. Dikey buhar işlemi gerçekleştirebiliriz. Dikey buharlama için açma/kapama düğmesine basarak TURBO ayarına geçmenizi tavsiye ederiz.

  Ütü yaparken su haznesini doldurabilir miyim? Doğru prosedür nedir?

  Evet. Su haznesi, ütüleme sırasında her an yeniden doldurulabilir. Su haznesini doldurmak için aşağıdaki adımları izleyin: 1. Su haznesini cihazdan çıkarın.  2. Su haznesini MAX işaretine kadar musluk suyuyla doldurun. 3. Su haznesini önce alt kısmını kaydırarak cihazın içine geri yerleştirin. Ardından, üst kısmı yerine oturana kadar itin.

  Sürekli buhar çıkışı olduğunda ne yapmalıyım?

  Bu durumun nedeni, kullanıcının yanlışlıkla buhar tetiğine iki kez basarak buhar püskürtme fonksiyonunu etkinleştirmiş olması olabilir. Çözüm: Buhar püskürtme fonksiyonunu durdurmak için buhar tetiğine bir kez basın.

    Tabandan kirli su ve kireç zerrecikleri çıkıyor. Ne yapmalıyım?

  Cihazın içinde çok miktarda kireç ve mineral birikmiştir. Cihazın kirecini düzenli olarak temizleyin. Tabanda kireç birikirse tabanın kirecini temizlemek için aşağıdaki talimatları uygulayın. 1. Cihazın fişini prizden çekin. 2. Cihazı masanın kenarına yerleştirin. 3. EASY DE-CALC düğmesinin altına bir kap (en az 350 ml) yerleştirin ve düğmeyi saat yönünün tersine çevirin. 4. EASY DE-CALC düğmesini çıkarın ve suyun, kireç parçacıklarıyla birlikte kaba akmasını sağlayın. 5. Cihazdan suyun boşalması kesildiğinde, EASY DE-CALC düğmesini tekrar takıp saat yönünde çevirerek sıkın. 6. Topraklanmış elektrik fişini prize tekrar takın.

  Philips Ye?il Logosu

  Philips Çevreci Ürünleri maliyetleri, enerji tüketimini ve CO2 emisyonlarını azaltabiliyor. Peki nasıl? Bu ürünler, Enerji verimliliği, Ambalajlama, Tehlikeli maddeler, Ağırlık, Geri dönü?üm ve atıklar ve Kullanım ömrü güvenilirliği gibi Philips’in Çevreci Odak Alanlarından en az birinde, çevre için önemli katkılar sağlıyor.

  Teknik Özellikler Kireç önleme

 • • Kireç temizleme hatırlatıcısı
 • • Kireç temizleme solüsyonu: Daha Kolay Kireç Giderme
 • • Musluk suyu kullanılabilir
 • Kullanım kolaylığı

 • • Kablo özgürlüğü (dönü?): 180 derece kablo özgürlüğü
 • • Kablo Saklama: Kablo saklama bölmesi
 • • Isınma süresi: 2 dk
 • • Hortum uzunluğu: 1,7 m
 • • Hortum saklama: Hortum saklama bölmesi
 • • Su seviyesi dü?ük alarmı
 • • Açık kulp
 • • Güç kablosu uzunluğu: 1,8 m
 • • Her zaman doldurulabilme özelliği
 • • Her kuma? için güvenlidir: İpek gibi hassas kuma?lar için bile
 • • Otomatik kapanma
 • • Saklama çözümü: Ta?ıma kilidi
 • • Ultra hafif ve rahat
 • • Su haznesi kapasitesi: 1800 ml
 • • Su doldurma ve bo?altma: Çıkarılabilir su haznesi, Ekstra geni? doldurma deliği
 • Hızlı ve güçlü kırışıklık giderme özelliği

 • • Sürekli buhar çıkı?ı: 125 g/dk
 • • Akıllı Çip teknolojisi
 • • Güç: 2400 W
 • • Güvenli mola
 • • Taban: T-ionicGlide
 • • ?ok buhar: 420 g
 • • Buhar çıkı?ı kontrolu
 • ¨

 • • Sivri buhar ucu
 • • Deği?ken buhar ayarları
 • • Dikey buhar püskürtme
 • • Basınç: 6,7 bar’a kadar
 • Sürdürülebilirlik

 • • Enerji tasarrufu modu
 • Teknik spesifikasyonlar

 • • Gerilim: 220- 240 volt
 • Ağırlık ve boyutlar

 • • Ambalaj boyutları (GxYxU): 31 x 35 x 51 cm
 • • Ürün boyutları (GxYxU): 23,3 x 28,5 x 45,3 cm
 • • Ütü ağırlığı: 0,8 kg
 • • Ütü + taban ağırlığı: 5,1 kg
 • Servis

 • • Garantili: 2 yıl
 • Buhar Basıncı (bar) 6.7
  Damlama Önleme Yok
  Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
  Kablo Uzunluğu 1,8 m
  Kireç Önleme Var
  Otomatik Kapanma Var
  Su Tankı Kapasitesi (L) 1.8
  Sürekli Buhar gr/dk 135
  Şok Buhar gr/dk 470
  Taban T-ionic Glide
  Ürün Rengi Siyah
  Watt 2400
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 24
  Yurt Dışı Satış Yok

  Taksit Seçenekleri

  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -

  Diğer Kartlar

  Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.