Bosch Tds383112h Buhar İstasyonu Ütü

1,423.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Bosch Tds383112h Buhar İstasyonu Ütü

Özel hijyen programına sahip ilk ütü olma özelliği taşıyan Bosch TS 545S 3100W Buhar istasyonlu Ütü – Mor, farklı programları ile gelişmiş modeller arasında yer alır. Her türlü kumaşı kolayca ütüleyebilen güçlü buhar teknolojisi sayesinde mükemmel bir ütü deneyimi yaşatır.

Üstün Bir Ütü Deneyimi

 • i-Temp Advanced fonksiyonu ile sıcaklık ve buhar ayarını birleştiren Bosch ütü, kumaş türüne göre ayar değiştirme sorununu ortadan kaldırır. Böylece farklı kumaş türlerini kısa sürede ütülemenize imkan tanır.
 • Özel hijyen programı ve 8 farklı ütü programı ile ütülenebilir tüm kumaş türlerini kolayca ütülemeyi sağlar.
 • Eco düğmesine sahip olan ütü, enerjiden %40 sudan ise %35 tasarruf ederek hem çevrenizi hem de bütçenizi korumaya yardımcı olur.
 • 400 gramlık üç yoğun buhar atışı ile inatçı kırışıklıkları kolayca düzeltir ve AdvancedSteam taban buhar kanalları ile eşit buhar dağılımı sağlar. Ayrıca PalladiumGlissée taban teknolojisi ile kumaş üzerinde rahatça kayar.
 • Güvenli ve konforlu bir kullanıma sunan model, SecureLock özelliği sayesinde ütü masasına sabitlenir ve devrilme tehlikesini ortadan kaldırır.
 • Üst Sınıf Teknik Özellikler

  • Taban : Ceranium Gliseee

  • Gücü : 3100 W

  • Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr/dk) : 30 / 130

  • Su Doldurma Kapasitesi :  300 ml

  • Damlama Önleme: Var 

  • Kireç Önleme: Var

  • Otomatik Kapanma: Var

  Modern Tasarımlara Sahip Bosch

  1886 yılında kurulan ve günümüzde dünya çapında faaliyet gösteren bir marka olan Bosch, yenilikçi ürünleri ile tanınır. Modern tasarımları ile beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar birçok alanda üretim yapan firma, güçlü teknik özelliklere sahip ürünleri ile piyasaya yön verir ve kullanıcı ihtiyaçlarını ön planda tutan ürünler tasarlar.

  Güvenli ve Kolay Kullanım

  8 farklı ütüleme programı, buhar sıcaklık kombinasyonu ile ütü yaparken birçok açıdan kolaylık sunan Bosch buhar istasyonu ütü, taşıma ve saklama özellikleri ile güvenli kullanımı destekler. Sabitlenebilir buhar istasyonu, ütü tutacağından tutularak kolayca taşınma imkanı verir. Güvenli kullanımı ile sallanma ve düşme tehlikesine karşı güvence sunarak kusursuz bir ütü deneyimi yaşatır. 

  i-Temp Advanced. Buhar ve sıcaklığın kombinasyonu.

  Bir çamaşır dağını ütülemeye çalışırken sürekli olarak sıcaklık ayarını değiştirmeniz gereken zamanlar kesinlikle sona erdi. Bu da sıcaklık ve buharı en uygun şekilde birleştiren i-Temp Advanced fonksiyonu sayesinde oldu. Bu ayarla tüm ütülenebilir kumaşlar, önceden ayırma derdi olmadan aynı temel ayar kullanılarak ütülenebilir. Bu size yalnızca zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda her yıkanan çamaşırın bakım talimatlarını gözden geçirmek zorunda kalmamanızı sağlayarak sizi başka bir angaryadan daha kurtarır. Ve elbette bu da hoş karşılanan bir rahatlamadır — özellikle de konu ütü yapmaya geldiğinde.

  eco düğmesi: Maliyet tasarrufu sağlayan her tedbir önemlidir.

  Enerji tasarruflu buhar ayarları sayesinde enerjiden %40’a ve sudan %35’e kadar tasarruf edin. Elektrik faturanız, çevreniz ve doğa bilinciniz için iyi bir şey yapın.

  Ultimate 400 PulseSteam: İnatçı kırışıklıkların hiç şansı yok.

  Artık kalın kumaşlardaki aşırı derecede inatçı kırışıklıkları düzeltmek için tek bir tıklama yeter. Bu, her türlü kırışıklığı düzelteceği kesin olan 400 g’lık üç yoğun buhar atışını tetikler. Ultimate 400 PulseSteam ile çamaşırlarınız için yoğun derin buhar gücünü kullanın.

  eco düğmesi: Maliyet tasarrufu sağlayan her tedbir önemlidir.

  Enerji tasarruflu buhar ayarları sayesinde enerjiden %30’a ve sudan %40’a kadar tasarruf edin. Elektrik faturanız, çevreniz ve doğa bilinciniz için iyi bir şey yapın.

  PalladiumGlissée: Daha iyi bir kayma performansı için.

  PalladiumGlissée taban buhar kanalları ve 3 aşamalı tasarımı sayesinde mükemmel kayganlık ve buhar dağılımı sağlar

  AdvancedSteam Sistemi

  Yeni üstün taban tasarımı sayesinde ideal buhar dağılımı sağlar.

  3100 watt maks.

  3000 -3500 watt güç ile mükemmel ütüleme sonuçlarına ulaşabilirisiniz. En inatçı kırışıklıkların çok kısa bir sürede üstesinden gelirken , hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

  Green Technology

  Bosch’un Green Technology’si özellikle kaynaklar ve enerji söz konusu olduğunda sürdürülebilirlik ve şeffaflık anlamına gelir. Bu ilkeyi katı biçimde, çevre dostu üretim yöntemlerinden yeni enerji tasarruflu teknoloji araştırmalarına kadar tüm alanlarda uygularız.

  Buhar Basıncı (bar) 6.5
  Damlama Önleme Yok
  Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
  Kireç Önleme Var
  Otomatik Kapanma Var
  Su Tankı Kapasitesi (L) 1.4
  Sürekli Buhar gr/dk 120
  Şok Buhar gr/dk 400
  Taban Ceranium Gliseee
  Ürün Rengi Mor
  Watt 3100
  Diğer
  Garanti Süresi (Ay) 24
  Yurt Dışı Satış Yok

  Taksit Seçenekleri

  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -

  Diğer Kartlar

  Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.