Bluesound Vault 2İ Network Cd-Rip Ve Kablosuz Müzik Yayın Cihazı

9,039.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Bluesound Vault 2İ Network Cd-Rip Ve Kablosuz Müzik Yayın Cihazı

Bluesound Vault 2İ Network, Cd-Rip Ve Kablosuz Müzik Yayın Cihazı
Parçala. İndir. Sakla. Vault 2İ, Tüm Cd’Lerinizi Hızlıca Mükemmel, Yüksek Çözünürlüklü Formatlarda Kopyalamanızı Sağlar. Binlerce Parçayı, Bir Ağ Nas Sürücüsü Olarak İki Katına Çıkartan, Dahili Ultra Sessiz 2Tb Sabit Sürücüsünde Saklayın. Var Olan Donanımınıza Vault 2İ’Yi Takın, Bir Dizi Güçlendirilmiş Hoparlörle Eşleştirin Ya Da Dijital Müzik Koleksiyonunuzu Bluesound Oynatıcılar İle Stüdyo Kalitesinde Evinizde Yayınlayın.
Audiophiles İçin Ses Dosyaları
Ultra Sessiz, Düşük Güç Tüketimine Sahip 2Tb Sabit Sürücüye Sahip Olan Vault 2İ, Tüm Cd’Lerinizi Kayıpsız Yüksek Çözünürlüklü Flac, Yerden Tasarruf Sağlayan Mp3 Ve Aradaki Her Formatta Kolayca Kopyalamanızı Sağlar. Kullanıcılara İndirme, İtunes Kitaplığı Ve Diğer Herhangi Bir Nas Sürücüsünden Usb Portu Üzerinden Doğrudan Erişme Olanağı Veren Vault 2İ, Müzik Koleksiyonunuzu Saklamak Söz Konusu Olduğunda Sonsuz Olanaklar Sunuyor.
Bilgisayara İhtiyacınız Yok
Kablolu Ev Ağınıza Kurulum Yaptıktan Sonra, Vault 2İ Bir Bilgisayar Olmadan Tüm Müzik Kitaplığınıza Erişmenizi, Bunları Paylaşmanızı Ve Tüm Bluesound Oynatıcılarına Aktarmanızı Sağlar. Güçlü Çift Çekirdekli Arm Cortex A9 İşlemci, Vault 2İ’Nin Kusursuz Oynatma İle Birden Fazla Odaya Aktarılırken Etkili Bir Şekilde Çoklu Görev Yapmasını Sağlar.
Bluos’Un Gücü
Kullanımı Kolay Bluos Denetleyici Uygulamasıyla En Çok Yönlü Müzik Akışı Kontrolünü Elinize Alın. Çoklu Yayın Servislerinden, İnternet Radyo İstasyonlarından Ve Podcast’Lerden Ses Çalma Ve Depolama Yeteneği Sayesinde, Cd’Lerinizi Kopyaladığınız Anda, Vault 2İ, Mobil Cihazınızda Veya Tabletinizde Sadece Birkaç Basit Dokunuşla Komut Vermeniz İçin Hazır Olacaktır. Dijital Müzik Kitaplığınıza Bluos Controller Uygulamasıyla Sorunsuz Bir Şekilde Erişin, Paylaşın Ve Evinizde Birden Çok Odaya Stüdyo Kalitesinde Yayın Yapın.
Tüm Sesleriniz İçin Erişim Geçişi
Vault 2İ Ev Ağınızı Kullanır Ve Hızlı Bir Şekilde Kurulur. Vault 2İ, Gelişmiş Gigabit Ethernet Bağlantısıyla, Yüksek Çözünürlüklü Ses Dosyaları Akışında Bile Hiçbir Atlama Veya Gecikme Olmamasını Sağlar. Müziği Mükemmel Senkronizasyonla Oynatın Veya Herhangi Bir Odada Bulunan Bluesound Hoparlöründe Aynı Anda Müziği Çalın. Vault 2İ Ayrıca, Bir Dizi Analog Ve Dijital Giriş Ve Çıkış Seçenekleri İle Mevcut Güçlendirilmiş Hoparlörlerinize Bağlanarak Müziğinizi Bir Sonraki Seviyeye Taşımanıza Olanak Tanır.
Multi-Room Sihri
Son Teknoloji Ürünü Bir Ağ Sabit Sürücüsü Olan Vault 2İ, Dinleyicilerin Tüm Bluesound Oynatıcılarında, Doğrudan Bluos Denetleyici Uygulamasında Kendi Müzik Kütüphanelerini Görüntülemelerini Ve Kontrol Etmelerini Sağlar. İster Bir Bulut Müzik Hizmetinden, Podcast’Den, İnternet Radyo İstasyonundan, İsterse Usb’De Saklanan Kişisel Müzik Koleksiyonunuzdan Olsun, Vault 2İ Gerçekten Yenilikçi Bir Multi-Room Deneyimi Sunar.

Bağlantı Tipi Kablosuz
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.