LifeAir Evolution Gold Hava Temizleme Cihazı

2,879.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

LifeAir Evolution Gold Hava Temizleme Cihazı

LightAir hava temizleme cihazı havada bulunan bakteri, mikrop, polen, alerjen, sigara dumanı, küf, endüstriyel kirlilik, trafik kirliliği, evcil hayvan alerjeni gibi gözle görünmeyen fakat hergün ciğerlerimize solumakta olduğumuz partikülleri %99,94 oranında temizleyerek size tertemiz bir hava sunuyor.
İsveç’te tasarlanak dünyanın hizmetine sunulan LightAir hava temizleme cihazı sahip olduğu birçok ödül ve devlet laboratuvarlarında kanıtlanmış hava temizleme performansı ile dünyanın en iyi hava temizleme cihazıdır.
LightAir hava temizleme cihazı aşağıdaki özellikleri sayesinde en iyi olmayı başardı.
1) Filtresiz Tasarım: LightAir hava temizleme cihazı filtresiz çalışır ve bu sayede diğer hava temizleme cihazlarında olduğu gibi size düzenli olarak filtre değiştirme maliyeti doğurmaz.
2) Sessiz Çalışma: LightAir hava temizleme cihazı dünyanın en sessiz hava temizleme cihazıdır. Sadece kulağınızı tamamen yanına yaklaştırdığınızda çok düşük bir seviyede fısıltı duyarsınız, cihazınızdan çıkan tüm ses bu kadardır.
3) Ozon Salınımı Yapmayan İyonizer: İyonizer cihazların bir yan etkisi olan Ozon Salımı, havayı temizlerken yanı sıra sağlığınızı tehdit eden bir unsur ortaya çıkar. LightAir Hava Temizleme cihazının Ozon Salınımı sıfırdır. İsveç’teki SP ve Finlandiya’daki VTT laboratuvarlarından alınmış raporlarla da LightAir’in Ozon salınımı yapmadığı ıspatlanmıştır.
4) Düşük Enerji: LightAir hava temizleme cihazı sadece 7W enerji tüketir, bu özelliği sayesinde de en az enerji tüketen hava temizleme cihazlarından biridir.
5) Küçük partiküller: LightAir hava temizleme cihazı havada asılı halde bulunan 0,01 mikron büyüklüğündeki partiküllerde bile etkilidir, bu sayede havadaki tüm bakteri, mikrop, polen alerjen, duman karşısında %99,94 oranında etkilidir.
6) Kolay temizlik: LightAir hava temizleme cihazınızı sadece üzerindeki metal toplayıcı çıkartıp yıkayarak temizleyebilirsiniz, bakımı bu kadar kolaydır.

Nerelerde Kullanılır?
1) Astım, bronşit, zatürre gibi solunum yoluna bağlı hastalıkları gereği temiz hava soluma ihtiyacı olan kişiler için ev ya da ofislerinde.
2) Çocuk odası gibi sevdiklerinizin ciğerlerinin kirli havayla dolmasını istemediğiniz yerlerde.
3) Anaokulu gibi kış hastalıklarının solunum yoluyla yoğunlukla bulaştığı yerlerde.
4) Açık ofis konseptine sahip birçok kişinin aynı havayı soluduğu yerlerde.
5) Noter, Klinik, Poliklinik, Muhasebe ve Avukatlık ofisi gibi müşteri ziyaretinin yoğunlukta olduğu yerlerde.
6) Ve temiz hava solumak istenen her yerde

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.