Filter Queen Defender Hava Temizleme Cihazı

7,992.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Filter Queen Defender Hava Temizleme Cihazı

.

.

Defender Hava Temizleme Cihazı

Hava Temizleme Cihazı; Astım, Alerjik Bronşit, Koah, Menenjit, Zatürre, Grip, Boğmaca, Lejyoner, Tüberküloz, Şarbon, Difteri gibi hastalıklarda tedaviye yardımcı olur. Hava temizleme cihazımız astım tedavisi için temiz hava ihtiyacı duyulan her türlü kapalı ortamda havayı temizlemede, hava temizleme sistemleri arasında medical üründür.Yeni Defender ® FDA (Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından 2. Sınıf tıbbi cihaz olarak ABD`de onaylanmıştır. Defender sürekli olarak soluduğumuz havadan gelen toksinlere karşı koruma sağlar. Defender kesintisiz 365 gün 24 saat çalışır.

Filtreler

• Medi-Filter Kartuşu: (Partikül filtresi) ULPA (Ultra Düşük Parçacık Geçirimini) Filtre seviyesinden çalışır ve 0.1 mikron boyutuna kadarki parçacıkların %99.98`ini filtreler. Soluduğumuz havadan gelen toksinlere karşı koruma sağlar. Defender kesintisiz 365 gün 24 saat çalışır.

• Enviropure Aktif Karbon Filtre: 358 farklı gaz, toksin ve kokuyu yok eder.

• Smoking filtre: Kartuş Smoking-Filter® özellikle sigara ve puro kokularını yok etmek için üretilmiştir.

3 Kat Daha İyi Filtre

HEPA’dan 3 kat daha iyi! Hepa, dünyadaki filtreleme sanayinin standartıdır. Hepa filtrelemesiyle ürünler, 0.3 mikrona kadar kirletici maddelerin, tozların 99.97%i’ni tutar. DEFENDER da ise kullanılan Medi Filtre, ULPA (Ultra Low Penetration Air) teknolojisine sahip olup, 0.1 mikrona kirletici maddelerin ve tozların 99.98%`ini tutar, azaltır. Bu Filtreleme Sistemi FDA onaylıdır.

Defender ® ev içindeki alerjenleri ve kirleticileri nasıl ortadan kaldırır ?

Ev içindeki kirliliğin neden olduğu alerji ve astım semptomlarını tedavisi için reçeteli ilaçlar kullanırız. Defender bunun olmasına sebep veren alerjenlerin kaynağına saldırarak yok eder ve bu tür semptomların oluşmasını ortadan kaldırır. Defender özellikle evinizden zararlı parçacıkları kaldırmak için tasarlanmış filtrenin benzersiz bir yeteneği vardır. Sistem filtreleri HEPA filtrasyon (0,3 aşan,% 99,98 verimlilik ile parçacıklar daha büyük 0.1 mikron (Filtrasyon ULPA )ile kaldırabilirsiniz, bağımsız kurumlar ve HEALTH-Mor A.Ş. tarafından test edilmiştir. Ayrıca, aktif karbon kullanımı, zehirli gazlar ve zararlı kokular ve 300`den fazla gaz ve kokuyu ortadan kaldırabilir.

Evin içindeki kirlilikten haberdar olmamız niçin önemlidir?

Temiz hava solumak iyi bir sağlık için gereklidir. Kanser, kalp hastalığı, amfizem ve diğer solunum hastalıkları, ev içindeki hava kirliliğine maruz kalmanız sonucu olabilir. Çocuklar, yaşlılar genellikle hava kirliliğinin etkilerine en hassas kişilerdir. Ancak, herkesin kirli hava solumak ilgili olası komplikasyonları bilmeli. Şu anda sorun nefes herhangi tür yok olsa bile, bazı belirtiler ilk maruz kaldıktan sonra hastalık yıllarına kadar görünmez olabilir. Artık önlem almak son derece önemlidir.

Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Kullanım Şekli Hava Temizleme Cihazları
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.