Biozone Aircare PR10 HavaYüzey Temizleme Cihazı

2,472.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Biozone Aircare PR10 Hava&Yüzey Temizleme Cihazı

 

·         BIOZONE HAVA & YÜZEY TEMİZLEME CİHAZI

·         AirCare Serisi PR10 Model

·         100 m2’ye kadar olan mekanlar için

 

·         Uzaktan Kumanda

·         3 Kademeli Ultra Sessiz Fan

·         4 Seçenekli Timer

·         (Sürekli-2 saat-4 saat-8 saat)

 

·         BIOZONE TEKNOLOJİSİ

 

·         Akciğerlerimiz dış ortama devamlı açık bir organımız olup, sağlıklı bir insanın akciğerlerine bir günde yaklaşık 10,000 litre hava girip çıkmaktadır. Böylece dış ortamda bulunan ve havayı kirleten, birçok hastalıklara yol açabilen, değişik zarar verici maddeler her gün akciğerlerimize girmekte ve yine bir kısmımızın solunum yollarında mevcut olan ve başkalarını hastalandırma ihtimali olan değişik mikroorganizmalar da dış ortama verilmektedir. Dış ortam hava kirliliğinin insan sağlığı üzerine etkileri uzun yıllardan beri ortaya konmuş olmasına rağmen, iç ortam (ev içi, ofis içi) hava kirliliğinin önemi son yıllara kadar anlaşılamamıştır.

·         Ev içinde sigara içilmesi, yemek yapılması, rutubet, ev hayvanlarının beslenmesi, ev tozu akarları, haşarat, ev eşyaları, temizlikte kullanılan kimyasal maddeler, radon gibi değişik iç ortam kirliliğine yol açan faktörlerin yanı sıra, havada bulunan bakteri, virüs, küf ve mantar gibi mikroorganizmaların kapalı ortamlarda insanlar için yarattığı tehlike ve tüberküloz, zatürre, grip gibi enfeksiyonların kişiden kişiye bulaşma riski iç ortamları tehlikeli kılmaktadır.

 

·         BIOZONE AirCare serisi hava-yüzey temizleme ve dezenfeksiyon cihazları havayı kirleten maddeleri tahrip ederek çok etkin bir temizlik 

·         sağlar. Alerjisi, astımı, sinüziti olan hastalarda şikayetlerin ortaya çıkmasını da engelleme yönünde koruyucu rolü vardır.

·         BIOZONE AirCare serisisigara dumanı içerisinde mevcut olan 4000’e yakın kimyasal, toksik maddeyi tam olarak etkisiz hale getirir. 

·         Sigara içilen ortamda bulunan kişilerin zarar görmesini engeller.

·         BIOZONE AirCare serisiortamda bulunan toksik gazları, kokuları tam olarak elimine eder.

·         BIOZONE AirCare serisihavada bulunan küfleri, mantarları öldürerek bunların yol açtığı değişik rahatsızlıkları engeller.

·         BIOZONE AirCare serisihavada asılı bulunan bakteri ve virüsleri öldürür. Böylece şarbon, lejyonella gibi hastalıkların gelişmesini 

·         engellediği gibi, tüberküloz, zatürre, grip, nezle gibi hava yolu ile bulaşan hastalıkları insanların birbirine bulaştırmasını engeller.

 

·         BIOZONEAirCare serisiinsanlardan, hayvanlardan, temizlik gayesi ile kullanılan kimyasal maddelerden, boyalardan, mobilyalardan,

·         halılardan, yemeklerden, rutubetten kaynaklanan kötü kokuların giderilmesinde de çok etkilidir.

·         BIOZONEAirCare serisiişyerlerinde mevcut olan boya, cila, kimyasal maddeler, buharlar, metal toz ve buharlar, tekstil tozları, asbest

·         gibi tehlikeli maddelerin insanlara zarar vermesini engeller, buharların oluşturduğu keskin kokuların giderilmesinde önemli rol oynar.

 

·         Hastaneler, Klinikler, Doktor ve Diş Hekimi muayenehanelerinde hem hastaların diğer hastalardan mikrop kapma ihtimalini azaltmak

·         hem de hekim ve diğer yardımcı sağlık personelini hastalardan geçebilecek enfeksiyonlara karşı koruyabilmek amacıyla rahatlıkla

·         kullanılabilir. Bütün bu nedenlerden dolayı, dört ayrı temizleme ve dezenfeksiyon sistemini bünyesinde barındırarak etkinliği son derece

·         arttırılmış ve benzersiz BIOZONE AirCare serisi hava & yüzey temizleme cihazı havada bulunan zararlı etkenlerden sizi kusursuz bir

·         biçimde korur.

 

·         DÖRDÜ BİR ARADA !  PURE WAVE TEKNOLOJİSİ

 

·         Hava & yüzey temizlemek için BIOZONE Scientific ultraviyole germisid ışık dalgaları, hidroksi radikalleri, aktive oksijen ve foto iyonizasyon gibi dört metodu birleştiren bir teknoloji geliştirmiştir. Pure wave adı verilen bu teknolojiyi önemli ve eşsiz hale getiren unsur dört etkili hava temizleme yöntemini bünyesinde birleştirerek maksimum yararı sağlamasıdır. Bu özelliklere sahip başka bir hava temizleme cihazı olmaması nedeniyle BIOZONE AirCare serisi hava & yüzey temizleme cihazırakiplerine çok büyük üstünlük sağlamaktadır.

 

 

·         BIOZONE ‘un 4 temizleme ve dezenfeksiyon yöntemi:

·         Hidroksi Radikalleri : Havadaki değişik kirletici unsurları ozondan bile daha etkili olarak temizler. Bakterileri, virüsleri, mantarları (küf gibi) germ ve diğer organik polutanları (toz bile organik maddeden oluşmuştur) oksidize ederek etkisiz hale getirir.

·         Ozon : Hidroksi radikallerinin oluşumunun kolaylaşmasının yanı sıra kokuların, bakteri, küf, kimyasal ve diğer polutanların oksidize olmasını sağlar.

·         Negatif  İyonlar : Toz,  polen, sigara dumanı gibi partikülleri havadan uzaklaştırır. FDA (Food Drug Administration -Amerika Birleşik Devletleri ‘nde ilaç ve tıbbi alet ruhsatı veren kuruluş) tarafından alerjiden korunma konusunda onay almıştır.

·         Ultraviyole Işınlar (UV) : Küf mantarları, virüs ve bakterileri tahrip eden en etkili dezenfeksiyon sistemlerinden biridir.

·         Diğer bir avantajı ise voltaj ister 120 ister 220 veya 240 olsun basit bir AC/DC adaptörle cihazı çalıştırmak mümkündür.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.