AudioEngine S8 Aktif Subwoofer

2,447.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

AudioEngine S8 Aktif Subwoofer

Ses kalitesini yükselten AudioEngine S8 Aktif Subwoofer, sıra dışı bas derinliğinin yanı sıra minimal tarzdaki kompakt tasarımıyla da ön plana çıkıyor. AudioEngins S8 ile düşük frekans aralığındaki bas seslerini kaliteden ödün vermeden dinlemek mümkün. Ürünün özel yapım akustik özellikleri ise dikkat çeken bir diğer nokta olarak değerlendiriliyor. Anti yankı nitelikli çelik yüzey, kusursuz bir ses deneyimi için geliştiriliyor.

Kusursuz Bir Ses Deneyimi Yaşatıyor

 • İlk bakışta öne çıkan ürünün kompakt tasarımı ve minik boyutları oluyor. Dekorasyon ile uyum sağlayan subwoofer, çekici bir görünüm sergiliyor.
 • Akustik kusursuz hale geliyor, kullanılan materyaller ve oluşturulan sistem ile ortamın atmosferi değişiyor.
 • Bağlantı çeşitliliği farklı cihazlarla olan uyumu güçlendiriyor. 
 • Kullanım kolaylığı ve kontrol seçenekleri subwoofer ünitesinin pratikliğini arttırıyor.
 • Teknik Detaylar Benzersizlik Yaratıyor

  Toplam Ses Çıkış Gücü: 250 W

  Frekans Aralığı: 50 Hz – 130 Hz

  Yol Sayısı: 1

  Ağırlık: 13.6 kg

  AudioEngine S8 Aktif Subwoofer ünitesi 250 W'lık toplam ses çıkış gücü ile güçlü, belirgin ve detaylı bir ses sağlıyor. Müzik dinlemeyi, film izlemeyi ya da oyun oynamayı keyifli hale getiren cihaz, kablolu ve kablosuz bağlantı çeşitliliği ile kullanım konyoru yaratıyor. Bozulma oranları minimum seviyeye indiriliyor, tek başına yüksek bir performans sergileyen subwoofer, kullanıldığı ortamda sinema salonu deneyimi yaşatıyor.

  AudioEngine Hakkında

  Amerika Birleşik Devletleri merkezli ses teknolojileri markası olan AudioEngine, ürettiği ürünler ile güçlü performansın yanı sıra modern çizgili tasarımlar da sunuyor. Hoparlör, soundbar, subwoofer ve amfi gibi ses çıkış odaklı ürünler geliştiren marka, kendi sektörünün öncülerinden biri olarak kabul ediliyor.

  Kullanım ve Yönlendirme

  AudioEngine S8 arka panelindeki bağlantı noktaları ile çeşitlilik sunuyor. Kablosuz kullanım olanağı da tanıyan cihaz hakkındaki yönergeler kılavuzda yer alıyor.

  Ses Kalitesini Yükseltin
  Audioengine S8, 20 cm boyutunda özel bir woofer’a sahip olan ve ufak yapısıyla birçok yere gizlenebilecek bir subwoofer’dır. Audioengine S8 sıradışı bir bass performansı sunar. Düşük frekansa sahip ve hacimli bass sesleri kusursuz bir şekilde müziğinize ekleyecek ve onu güçlendirecek.

  Özel Yapım Woofer
  Audioengine S8 has a super-hızlı bir woofer’dır ve ev sisteminiz için en iyi performansı sunar. Sahip olduğu anti-yankı (anti-resonant) çelik yüzey ve dayanıklı kauçuk hoparlör düşük frekansların en iyi şekilde tınlamasını sağlar. Audioengine S8’in dip pişme ve ön port tasarım yapısı yüksesk ses seviyelerinde bile hızlı, gecikmesiz ve düşük bozulmalı (distortion) bir bass ses kalitesi sunar. Bir diğer değişle Audioengine S8, sıkı, net ve doğal tınlayan ufak bir subwoofer’dır.

  Mobilya Tipi Kaplama
  Özel tasarlanmış, el yapımı, parlak beyaz ya dasatin siyahı renk kaplama ahşap kabini ile Audioengine S8 bir sanat eseri değerindedir. 2.5 cm kalıntığındaki sert kabin, MDF ile kaplanarak kabin içi titreşim ve bozulmaları (distortion) engellerken, tutarlı bir frekans tepkisi sunmaktadır.

  Kablosuz Özgürlük
  Eğer Audioengine S8’i AV alıcınızdan ya da aktif hoparlörlerinizden daha uzağa konumlandırırsanız, Audioengine W3 kablosuz ses adaptörü ya da Apple Airport Express ile kablosuz bağlantıya hazır hale getirebilirsiniz. S8 arka panelinde yer alan dahili AC çıkışı ile kablosuz cihazları en iyi şekilde destekleyecektir.

  Güçlü Hoparlör
  Diğer marka ve ürünlerin aksine kullanılan A/B tipi hoparlörler, cihazın çift-voltaj anahtarına ve çıkarılabilir kabloya sahip olmasını sağlamıştır.

  Kolay Bağlantı
  Arka panele entegre çift hatlı girişler (1/8 inç mini-jack ve RCA konnektörler) Audioengine S8’in tüm cihazlara rahatlıkla bağlanmasını sağlar. İhtiyacınız olan diğer kablolar da kutu içeriğinde mevcuttur.

  Çok Yönlü Özellikler ve Kolay Kontrol
  Crossover, Phase ve Subwoofer Ses Seviyesi için arka panelde yer alan ayar kumandası, Audioengine S8’in diğer hoparlörler ile istenildiği şekilde ve biçimde kullanılmasını sağlar. Otomatik-uyku özelliği müzik çalmayı durdurduğunuzda cihazın kendini bekleme moduna almasını sağlar.

  Farkı Duyun
  Audioengine S8 ses kalitesi ve estetik anlayışında yeni bir standart oluşturmaktadır. Kendinizi ses meraklısı bir odyofil olarak tanımlamasanız bile farkı siz de anlayacaksınız.

  Yurt Dışı Satış Yok

  Taksit Seçenekleri

  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -
  Taksit Aylık Toplam
  1 - -
  2 - -
  3 - -
  4 - -
  5 - -
  6 - -
  7 - -
  8 - -
  9 - -

  Diğer Kartlar

  Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.