Denon Envaya (DSB-200) Taşınabilir Bluetooth NFC Hoparlör (Siyah)

1,440.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Denon Envaya (DSB-200) Taşınabilir Bluetooth & NFC Hoparlör (Siyah)

TAŞINABİLİR ÜSTÜN SES KALİTESİ

 

Hareket halindeyken heyecan  verici ses  kalitesi için Denon  Envaya™ Taşınabilir Bluetooth hoparlörü, Bluetooth mobil cihazlarda müzik dinlemek, film, video ve TV izlemek ya da oyun oynamak için en gelişmiş performans özelliklerini kullanıyor.

 

şık, oldukça kompakt ve kullanımı kolay taşınabilir hoparlör sistemi, kompakt boyutunun çok ötesindeki en yeni Bluetooth® aptX® Low Latency CD kalitesinde kablosuz yayın teknolojisi, NFC ‘eşleşmesi’ ve sıra dışı ses reprodüksiyon becerilerinin de dahil olduğu sınıfının en iyi performans özellikleriyle gurur duymaktadır.

 

İtalyan tarzından esinlenen tasarımı, geniş ve estetik olarak biçimlendirilmiş metalik hoparlör ızgarasına sahip. Bu ızgara, ürüne dahil, dört adet renkli  ızgara  kumaşını  değiştirerek  daha  kişisel  bir  kullanıma  olanak tanımak üzere çıkarılıp takılabilmektedir. Envaya’nın form faktörü tamamen taşınabilirdir. Sabit bir pozisyon için, kauçuk ayaklı, entegre bir destek tek-elle sıkma hareketiyle serbest kalır. Kullanımdan sonra hoparlörü alıp desteği yerine itebilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Hoparlörün üstündeki sezgisel dokunmatik butonlar sayesinde kullanım son derece basittir: açma-kapama, Aux ve Bluetooth seçimi, içbükey / dışbükey ses + / – ve hoparlör sesini kesme, LED pil göstergesi ve NFC kademe sensörü.

 

Aux girişi herhangi bir analog ses çıkışlı, Bluetooth-olmayan ses cihazları- nı bağlar; USB port da mobil cihazları şarj eder. Pil, tek bir şarj edişle 10 saat çalışma süresi sağlar. Ürüne dahil olan 100-240V güç adaptöründe, dünya çapında kullanım için bölge prizi seçeneği vardır. Opsiyonel taşıma çantası siz hareket halindeyken Envaya’yı ve aksesuarlarınızı korur.

 

Envaya

CD Kalitesinde Yayın

Bluetooth® aptX® Low Latency ses yayını sayesinde Envaya müzik dinlemek, film, video veya TV izlemek, ya da oyun oynamak için idealdir. aptX® sanki hoparlöre bir ses kablosuyla bağlıymışsınız gibi (çoğu Bluetooth hoparlör sisteminde standart Bluetooth yayın vardır), CD kalitesinde yayın sağlayan yüksek kaliteli bir Bluetooth yayın formatıdır. Buna ek olarak, en son aptX® Low Latency yayın, toplamda sadece 32 milisaniye gecikmeyle CD kalitesi sunar; bu, 150 milisaniyelik (+/-50ms) standart Bluetooth gecikmesinden çok daha azdır. Bu durum, standart Bluetooth yayında var olan, ‘dudak-senkronu’ meseleleri gibi zaman gecikmesi anomalilerini tanımlamak için, normal sesi etkili bir biçimde elimine eder.

 

 

Basit Kablosuz Bağlantı

NFC eşleşme, kullanıcının, hiçbir butona basılmaksızın otomatik eşleştirme için, herhangi bir NFC-etkin Bluetooth ses cihazını bağlamasına izin verir. Çok noktalı fonksiyonellik, arkadaşlar arasında müzik paylaşımını mümkün kılmak için Envaya’ya eş zamanlı  olarak  üç  cihaza  kadar  eşleştirmeye  olanak  sağlar; hoparlör bir seferde bir ses yayınını çalar, mevcut kullanıcı kendi müziğini durdurduğundaysa diğerine geçer.

 

 

Sıra Dı?ı Ses Reprodüksiyonu

Ses reprodüksiyonu normal bir kompakt hoparlörün çok ötesinde- dir. Dual ‘büyük boyutlu’ özel geliştirilmiş sürücüler, geniş, pasif bir bas yayıcıyla eşleştirilmiştir. Performans, bağlı herhangi bir sinyal kaynağından mümkün olan en iyi ses performansını ‘zekice’ sağlayan, beş takım, gelişmiş, on-board patentli sinyal işleme teknolojileriyle uyumludur:

 

• MaxxBass®  i?leme, sürücülerin gerçek fiziksel kapasitesinin1.5 oktav  altına  kadar,  derin,  doğal  sesli,  düşük  alt  sonu uzatarak yeniden üreten sanal bir sub-woofer yaratır.

 

• MaxxTrebleTM, dijital müzik dosyalarının, video, TV, film ve oyun müziklerinin canlı ve nefes kesici bir reprodüksiyonu için yüksek-frekanslı detay ve netliği geliştirip artırır.

 

• Maxx3DTM, küçük, taşınabilir bir hoparlörden bile müzik ve film ve oyun müzikleriyle ferah bir ses sahnesi üretmek için genişletilmiş bir 3D görüntü üretir

 

 

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

• Tüm Bluetooth cihazlarınıza bağlanır

• Hi-Fi uzmanından Üstün Ses

• Hareket halindeyken mobil cihazınızı şarj eder

• 10 saat şarj edilebilir pil süresiyle al ve çık

• Kutu İçeriğinde 4 adet Değiştirilebilir Izgara Kumaş Kaplamasına sahiptir.

Bağlantı Tipi Kablosuz
Bluetooth Bağlantı Var
Çoklu Bağlantı 3
NFC (Yakın Alan İletişimi) Var
Renk Siyah
Subwoofer Yok
Suya Dayanıklılık Yok
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.