Bluesound Pulse Soundbar 2İ Kablosuz Müzik Yayın Hoparlörü

7,439.00

Stokta

0

Açıklama

BANKA HAVALELİ KAMPANYALI NAKİT FİYATTIR.
SİPARİŞ İŞLEMİ TAMAMLANAN ÜRÜN AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR.HAFTA İÇİ SAAT 18.00 DE KARGO TAKİP BİLGİLERİNİZ SİPARİŞ FORMUNDA BELİRTİLEN MAİL ADRESİNİZE VE CEP TELEFONUNUZA SMS OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. İLGİLİ KARGONUN WEB SİTESİNDEN KARGO NUMARASI İLE KARGONUZU TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN SİTEMİZDEKİ MÜŞTERİ HİZMET TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Bluesound Pulse Soundbar 2İ Kablosuz Müzik Yayın Hoparlörü

Bluesound Pulse Soundbar 2İ Kablosuz Müzik Yayın Hoparlörü
Hd Veya 4K Tv’Nize Mükemmel Şekilde Uyacak Şekilde Tasarlanan Pulse Soundbar 2İ, Kristal Netliğinde, Subwoofer Olmaksızın 24 Bit Çözünürlükte Ses Ve Güçlü Bas Yanıtı Sunan Dünyanın İlk Çok Odalı, Yüksek Çözünürlüklü, Kablosuz Ev Sineması Ses Barıdır. Bu, Tv’Nizin Hak Ettiği Soundbardır.
Film Müziğinizi Hissedin
Pulse Soundbar 2İ, Altı Adet Yüksek Performanslı Hoparlör Ve İki Adet Gelişmiş Pasif Radyatöre Sahiptir. Bu Sayede, Yüksek Düzeyde Duygu Alımı Sağlayan Tamamen Etkileyici Bir Ses Deneyimi Ortaya Çıkar. Akustik Ayrıntının Her Katmanını Hızlandıran Pulse Soundbar 2İ Favori Filmlerinizi, Sporlarınızı, Konserlerinizi Ve Video Oyunlarınızı Gerçeğe Yakın Ses Düzeylerine Yükseltir.
Ana Sahne İçin Üretildi
Pulse Soundbar 2İ Müzik, Film Ve Şovlarınız İçin Gişe Rekorları Kıran Sesler Sunmak İçin Yenilikçi Düşünce Ve Gelişmiş Tasarım Teknikleri Kullanır. Pulse Soundbar 2İ İçindeki Benzersiz Üç Yollu, Tri-Amfi Tasarımı Kullanılarak Oluşturulmuş Her Sürücü, Dsp Tarafından Desteklenen Çapraz Geçiş Filtreleri Kullanılarak Düşük Ve Yüksek Frekansların Sorunsuz Bir Şekilde Harmanlandığı Kendi Özel Güçlendirilmiş Kanalı Tarafından Yürütülür. Her Bir Sürücü, Titreşimleri Ortadan Kaldırmak İçin Pulse Soundbar 2İ’Nin En Derin Bası Herhangi Bir Bozulma Olmadan Sunmasına İzin Veren, Optimize Edilmiş Odalara Yerleştirilmiştir.
Kendinizi Ses İle Çevreleyin
Bir Pulse Sub Ve Bir Çift Pulse Flex 2İ Hoparlörü Birleştirerek En Gelişmiş Dolby Digital Surround Sistemini Yaratın Ve En Sevdiğiniz Filmlerin Ve Tv Şovlarının Her Sinematik Detayını Dinleyin. Doğrudan Bluos Denetleyici Uygulamasında Yapılan Kurulumla, Oturma Odanız Film Geceleri Ve Oyun Günü İçin Bir Numaralı İstikamet Olacaktır.
Tercihlerinizi Yapın
Mevcut Tv’Nizle Dünyanın İlk Yüksek Çözünürlüklü Ses Çubuğunun Kontrolünü Elinize Alın. Ir Desteği İle Kullanıcılar, Ir Uzaktan Kumandalarını Doğrudan Pulse Soundbar 2İ’Ye Programlayabilirler. Dinleyiciler Ayrıca, Bluos Denetleyici Uygulamasında, İki Diyalog Geliştirme Modu, Geniş Müzik Modu Ve Geniş Bir Sinema Modu Gibi Doğrudan Kendi Seçtikleri Dinleme Modunu Seçme Seçeneğine Sahiptir. Pulse Soundbar 2İ, İnanılmaz Olduğu Kadar Çok Yönlüdür.
Tam Kontrol
Pulse Soundbar 2İ’Yi Bluos Denetleyici Uygulamasıyla Evinizdeki Çoklu Bluesound Oynatıcılarına Sorunsuz Şekilde Bağlayın Ve Diğerlerinden Farklı Olarak Sezgisel Bir Multi-Room Müzik Sistemi Oluşturun.

Bağlantı Tipi Kablosuz
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok

Taksit Seçenekleri

Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -
Taksit Aylık Toplam
1 - -
2 - -
3 - -
4 - -
5 - -
6 - -
7 - -
8 - -
9 - -

Diğer Kartlar

Tüm bankaların kartları ile visa/mastercard/amex tek çekim (taksitsiz) ödeme yapabilirsiniz.